Misyon/Vizyon
11 Nisan 2022

 

 

VİZYONUMUZ

 

             Ulusal ve uluslararası en ileri sağlık uygulamalarını kendi bünyesinde sunabilen, sağlıklı yaşamanın herkesin ve her kesimin hakkı olduğuna inanan, sağlıklı bir nefesin cihandaki en önemli nimet olduğunu bilen ve bu bilinçle hizmet talebinde bulunanlara şifa dağıtmakta ülkemizin örnek alacağı bir hastane olmaktır.

               Sağlık hizmetinde insan odaklı, güvenilir, çevreye duyarlı, hasta güvenliğini ve hastaların sosyal değer yargılarını önemseyen, personelinin çalışma koşulları ile ilgili taleplerini göz önünde tutan,  yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren yönetim anlayışını kurum kültürü haline dönüştürmektir.

 

 

MİSYONUMUZ

              “EN YÜCE DEĞER BİLGİ, EN ÜSTÜN  HİZMET İNSANA  HİZMETTİR.”

             Toplumun gelişen ve değişen sağlık hizmetlerini; kaliteli, verimli, güvenilir, evrensel değerler ölçeğinde, ilim ve teknolojinin tüm imkânlarından yararlanarak nitelikli bir şekilde vermektir. Sağlık hizmetlerinin, her insanın en temel hakkı olmasından dolayı, bu hizmetlerin bireylerin ve toplumun her kesimi için kolay ulaşılabilir, şeffaf, çalışanların mutlu olduğu ve çalışmak istediği, çağdaş ve tercih edilen bir sağlık kurumu olmak misyonumuz olarak belirlenmiştir.

 

 

DEĞERLERİMİZ

 

             Hasta haklarına saygılı olmak, tıbbi etik kurallara bağlı olmak, bilgili, güvenilir ve dürüst olmak, araştırmacı, özverili, sorumluluk sahibi ve toplum yararını gözetiyor olmak, yeniliklere açık olmak, değişime uyum sağlamak, katılımcı olmak, ekip ruhu içinde işbirliği, dayanışma ve paylaşma ruhuna sahip olmak.

 

 

 

KALİTE POLİTİKASI

 

            Kalite politikamız hastalarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini ön planda tutmaktır. Hizmet verdiğimiz bireylerin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamaktır.

      Hastane çalışanları olarak kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, güler yüzlü, yetenekli, bilgili ve deneyimli ekiplerimizle güvenilir bir sağlık hizmeti vermek, kalite yönetim sistemine ve yasal şartlara uyarak sistemin etkinliğini sürekli iyileştirmektir.